Riquelme jde zpátky do Boky !

24. 11. 2007 | † 15. 02. 2013 | kód autora: VEe

obrazek

V Argentině už mají jasno: Riquelme se vrátí do Boky Juniors. Již příští týden odletí do své rodné země, kde se dohodne na podmínkách přestupu. Podle všeho by měl stihnout i světový šampionát klubů.

 

"Letos mistrovství světa klubů, příští rok Copa Libertadores! " hlásí argentinský tisk. Právě na těchto dvou turnajích již Boka Juniors pravděpodobně nasadí svého bývalého záložníka Juana Romana Riquelmeho.

Ten příští týden v úterý nebo středu odletí do Argentiny, kde společně se zástupci obou klubů definitivně doladí vytoužený přestup.

Před pár dny viceprezident Boky Pedro Pompilio prozradil, že touží argentinského špílmachra podepsat na tři roky. "Je to přání každého v klubu. Mohlo by to být velmi pozitivní také pro celý argentinský fotbal." prohlásil.

Pompilio se s ředitelem Villarrealu Juanem Manuelem Llanezou poprvé sešel minulý týden v pondělí. Na druhý den si v Buenos Aires naplánovali další schůzku, která byla zřejmě klíčová.

Nyní argentinský klub doufá, že se hráč připojí k týmu co nejdříve a bude ho moci představit jako svou novou posilu koncem příštího týdne.

Boca Juniors tak v boji o Riquelmeho porazila třeba Tottenham či Juventus a španělskému klubu podle neoficiálních zpráv vyplatí 8 milionů eur.Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.