Real prý chce Drogbu a Diarru prodá

23. 11. 2007 | † 15. 02. 2013 | kód autora: VEe

obrazek

30 milionů liber je údajně ochoten zaplatit Real Madrid za útočníka Chelsea Didiera Drogbu, který mnohokrát prohlásil, že chce londýnský klub opustit. Vedení Realu naopak hodlá prodat záložníka Diarru.


 

Drogba sice svá slova o touze opustit Stamford Bridge vzal zpět, přesto spekulace o jeho brzkém odchodu z Chelsea neustávají. Hovořilo se o velkém zájmu AC Milán, nyní podle britských médií přibyla v boji o skvělého útočníka další těžká váha – Real Madrid.

Podle listu The Telegraph je "Bílý balet" připraven za Drogbu nabídnout 30 milionů liber a podrobně monitoruje jeho situaci v Chelsea. Útočník Pobřeží Slonoviny se v lednu chystá na mistrovství Afriky, kromě toho by rád reprezentoval svou vlast na Olympijských hrách.

Pokud by Drogba v létě na OH v Pekingu odjel, přišel by o celou letní přípravu v klubu, což může být důvod navíc, proč by ho Chelsea měla prodat.V Londýně už mají mít vyhlédnutou náhradu – Nicolase Anelku z Boltonu.

V Realu však nechystají jen nákup Drogby, podle deníku Marca je aktuální i prodej záložníka Mahamadoua Diarry. Toho si na Santiago Bernabeu přivedl tehdejší kouč Capello, ten současný Schuster ve středu pole preferuje Gutiho s Gagem. Diarra však také v lednu zamíří na mistrovství Afriky, což může jeho odchod odsunout až na léto.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.